ZpětÚvodAktuality Výběr správného nájemníka

Výběr správného nájemníka

24.08.2022 19:17

Výběr správného nájemníka

Počet zájemců o pronájem roste, ale i tak je někdy složité vybrat slušného a zejména platícího nájemníka. Je tedy důležité promyslet, co zvládne vlastník nemovitosti sám.

Jakým způsobem tedy nájemníky vybrat? Z vlastní zkušenosti víme, že na nabídku residenčního pronájmu v průměru reaguje několik desítek zájemců. Mezi služby naší realitní kanceláře proto zahrnujeme prověření rizikovosti zájemců formou kontroly v Centrální evidenci exekucí v Čechách a na Slovensku, dále také v Insolvenčním rejstříku, Úřední desce exekutorů a dalších registrech. Prostředek, který je běžně využívaný a slouží ke snížení rizika z neplacení nájmu nebo k pokrytí možných škod, je jistina neboli kauce. Opravdu důležité je nepodcenit znění nájemní smlouvy a raději se poraďte s odborníky. Právě i z tohoto důvodu je výhodné oslovit prověřenou realitní kancelář. I toto je služba, kterou naše realitní kancelář poskytuje svým klientům. Díky vlastnímu právnímu oddělení garantujeme kvalitu smluv a kompletní právní servis a navíc jsou tyto služby zcela zdarma.


Makléř měsíce

Ivana Stránská

Makléř měsíce říjen 2023

Pobočka

Jihlava

Tel. +420 604 906 890

Přidej se do týmu makléřů

RSSRSS

Aktuality

30. 11. 2023

Proč koupit raději novostavbu

Investice do novostavby může pro řadu lidí znamenat finanční částku tak náročnou, že se raději uchýlí k hledání nemovitostí k rekonstrukci nebo těsně po ní. Samozřejmě i to může být řešení. Nicméně, než se rozhodnete, který způsob investice je výhodnější pro vás, zkuste věnovat pozornost následujícím bodům proč může být mnohem lepší koupit novostavbu. 

Reference

Prima reality reference – prodej pozemku, makléřka Mgr. Eben El Hadj

Dobrý večer, paní Eben El Hadj, 

moc Vám děkuji za zprostředkování koupě pozemku. Vše jste mi podrobně vysvětlila, jak bude vše probíhat, zaslala všechny dokumenty dopředu k prohlédnutí a podávala aktuální informace o převodu. Na moje dotazy jste reagovala vždy velmi rychle.

Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem

Petra Marková

Zobrazit podrobnosti