ZpětÚvodReference Prima reality reference – prodej RD, makléřka Pavlína Masařová

Prima reality reference – prodej RD, makléřka Pavlína Masařová

Prima reality reference – prodej RD, makléřka Pavlína Masařová

Prodej rodinného domu v obci Zásada u Jablonce nad Nisou, realizovala realitní makléřka Pavlína Masařová, pobočka společnosti Prima reality Praha, Stroupežnického 2328/30.

Vyjádření k práci realitní kanceláře Prima reality:

Touto cestou bych chtěl poděkovat paní Pavlíně Masařové za vynikající spolupráci ohledně prodeje rodinného domu.
Paní Masařová byla vždy vstřícná pohotová a vždy pomohla s jakoukoliv otázkou (a že jich bylo mnoho).
Profesionální jednání a spolehlivost.

Děkuji vám za vše paní Masařová.
Přeji hodně úspěchů a zdraví.

S pozdravem
Gábor Roman.
Tel.004407846242510

 

From: Roman Gabor [mailto:roman.gabor44@gmail.com]
Sent: Thursday, April 16, 2015 7:46 PM
To: info@prima-reklama.cz
Subject: Reference paní Masařová


Makléř měsíce

Mgr. Jitka Eben El Hadj

Makléř měsíce březen 2025

Pobočka

Praha

Tel. +420 777 131 223

Přidej se do týmu makléřů

RSSRSS

Aktuality

10. 02. 2025

Společné jmění - mění se zkratky uváděné v katastru

Od 1. ledna 2025 se na výpisech z katastru nemovitostí místo zkratky SJM (společné jmění manželů) uvádí zkratka SJ (společné jmění). Důvodem je novela občanského zákoníku, která od uvedeného data upravuje institut partnerství jako trvalý svazek dvou lidí stejného pohlaví. Partneři mohou také podobně jako manželé nabývat nemovitosti do společného jmění. Zkratka SJ tak představuje jednotné označení pro společné jmění manželů i partnerů.

Reference

Prima reality reference – prodej bytu Předboj, makléřka Mgr. Jitka Eben El Hadj

Když jsme v roce 2020 prodali přes Prima reality náš první byt, kdy vše proběhlo hladce, rychle, profesionálně, zároveň však přátelsky, byla tato realitní kancelář jasná volba i podruhé. Po předchozí zkušenosti s paní Mgr. Jitkou Eben El Hadj jsme se na ní obrátili již podruhé. Tentokrát to bylo z naší strany komplikovanější z důvodu převodu hypotéky na novou nemovitost. Úsilí, lidskost a opět milé, přátelské a zároveň profesionální jednání a vystupování paní Eben nás však utvrdilo v tom, že kdykoliv je potřeba, paní Eben udělá, vysvětlí a rychle zařídí vše, co je k prodeji nemovitosti potřeba. Na naše doporučení se na ní obrátilo i několik našich přátel, kteří po předchozí zkušenosti s jinými realitními makléři z jiných společností byli velmi mile překvapeni. Vřele doporučuji.

Zobrazit podrobnosti