ZpětÚvodReference Prima reality reference – pronájem bytu v Praze, Frýdlantská, makléřka Mgr. Jitka Eben El Hadj

Prima reality reference – pronájem bytu v Praze, Frýdlantská, makléřka Mgr. Jitka Eben El Hadj

Pronájem bytu na ulici Frýdlantská v Praze, zprostředkovala realitní makléřka Mgr. Jitka Eben El Hadj, pobočka společnosti Prima reality Praha, Stroupežnického 2328/30

Vyjádření k práci realitní kanceláře Prima reality: 

Dobrý den,

ráda bych se vyjádřila ke spokojenosti ohledně pronájmu v Praze na Frýdlantské 8. S mamkou jsme našli byt, který se mi velmi líbil, tak jsem zavolala a řekli jsme si, co a jak s paní Eben. Paní Eben se domluvila na termínu prohlídky s paní majitelkou a hned asi za 3 dny jsem se na byt jela podívat s tím, že mi bylo řečeno, že ke konci týdne se mohu stěhovat, takže od první chvíle, co jsme našli byt, tak já do týdne bydlela a je to asi nejrychlejší jednání, co jsem kdy zažila, protože jsem potřebovala bydlet  co nejdřív, tak jsem a byla jsem šťastná.

Pokud odbočím, tak jako lajkovi se mi líbila i smlouva, bylo tam vše, jak má být, krásně a přehledně. Nic zbytečného, protože občas, když jsem četla smlouvu, tak jsem ani nevěděla, co se v ní píše.Tady bylo vše i krásně vysvětleno. Shrnula bych to...jednání bylo rychlé, smlouva přehledná, cena za byt je taky uspokojivá, takže já nemám co vytknout. Ještě jednou moc děkuji, protože z minulých pronájmů vím, že jsem se stěhovala třeba až do měsíce. Určitě doporučím přátelům.

S pozdravem krásného dne přeje Markéta Štursová


-------- Původní zpráva --------

Od: Markéta Štursová <markysek8@gmail.com>

Datum: 05.10.21 16:28 (GMT+01:00)

Komu: jitka@prima-real.cz


Makléř měsíce

Ivana Stránská

Makléř měsíce duben 2022

Pobočka

Jihlava

Tel. +420 604 906 890

Přidej se do týmu makléřů

RSSRSS

Aktuality

08. 04. 2022

Jak zjistit vady nemovitosti?

Vaším prvním zdrojem informací o stavu nemovitosti je sám vlastník. Získáte od něj základní představu o případných vadách nemovitosti ať už právních či faktických. Je důležité, aby si prodávající uvědomil, že nemovitost musí být bez právních vad nebo pokud vady má, musí být před prodejem vyřešeny nebo o nich musí být potencionální zájemce pravdivě informován. Jinak za ně prodávající odpovídá. V kupní smlouvě také obvykle prohlašuje, že nemovitost je bez právních vad. Případnou později objevenou vadu bude kupující uplatňovat v první řadě na prodávajícím. Na informace prodávajícího ovšem nespoléhejte a vše prověřte osobně. Zatajená či nezjištěná právní vada by mohla způsobit problémy i vám.

Reference

Prima reality reference – pronájem bytu, makléřka Ivana Stránská

Ráda bych touto cestou vyjádřila svou maximální spokojenost s prací Ivany Stránské, které tímto děkuji za její rychlý a profesionální přístup. Opakovaně jsem využila její služby a opět mě přesvědčila o svých kvalitách. Je ochotná, vstřícná a ráda pomůže i nad rámec své náplně práce. V případě potřeby se na ni určitě opět obrátím.

Zobrazit podrobnosti