ZpětÚvodAktuality HLEDÁM PRIMA DOMOV

HLEDÁM PRIMA DOMOV

21.09.2016 19:33

HLEDÁM PRIMA DOMOV

  • Realitní kancelář Prima reality se v neděli 11.9.2016 zúčastnila celodenní akce s názvem Sen zvířat, 11. ročník, konané ve Vinoři u Prahy. Jedná se o největší celorepublikovou umisťovací výstavu psů a koček z útulků, kde každoročně díky práci dobrovolníků najde domov asi 80 psů a koček.
  • Realitní kancelář Prima reality podpořila konkrétně spolek Pes nejvěrnější přítel, z.s. a zároveň se na této akci setkala s dalším spolkem, který se stará a zachraňuje výhradně hendikepované psy, XY – Handipet Rescue CZ. Ti se na akci pokoušeli o umístění dvounohé fenky, avšak marně. Osud tohoto psa nám nebyl lhostejný a alespoň jsme nabídli pomoc se zafinancováním a sehnáním vozíčku pro tuto fenku, jelikož se doposud nenašel žádný výrobce, protože konkrétní vozíček je atypický. 
  • Každý den naše RK hledá domovy lidem, ale na této akci jsme pochopili, že hledat domovy těmto pejskům je mnohem náročnější.
  • I Vy nás můžete následovat a podpořit spolek, se kterým jsme strávili den na této akci a poznali náročnou práci dobrovolníků a zároveň se podívat do fotogalerie z této akce na www.pesnejvernejsipritel.cz

Prima reality - HLEDÁM PRIMA DOMOV

Prima reality reference

Fotka 2

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

Fotka 6

Fotka 7


Makléř měsíce

Ivana Stránská

Makléř měsíce květen 2019

Pobočka

Jihlava

 +420 604 906 890

Přidej se do týmu makléřů

RSSRSS

Aktuality

08. 04. 2019

ZÁKON O REALITNÍM ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

Ministryně Klára Dostálová představila nový zákon o realitním zprostředkování. Dlouho avizovaný návrh si klade za cíl zpřísnění podmínek pro vykonávání profese realitního makléře z hlediska odborné způsobilosti a vedle toho pak úpravu podmínek pro nakládání s jejich peněžními prostředky.

Reference

Prima reality reference – prodej bytu v Praze makléřka Mgr. Jitka Eben El Hadj

Makléřka paní Mgr. Jitka Eben El Hadj je velmi schopná v profesi, kterou vykonává. Byla velmi vstřícná a o každém kroku nás informovala. Spolupráce s ní byla více než výborná.  

Zobrazit podrobnosti